In het Seizoen 1992 - 1993 is er voor het eerst een vrijwiller van het jaar verkozen. Dit is ondertussen een traditie geworden binnen de vereniging. De Vrijwilliger van het jaar wordt bekent gemaakt tijdens de jaarlijkse vrijwilligers avond van RWB

Hieronder een overzicht van de vrijwilligers die deze prijs hebben gewonnen door de jaren heen.

 

Seizoen

RWB-er van het jaar

1992 - 1993

Johan Kuijsten

1993 - 1994

Kees Kuijsten

1994 - 1995

Tiny Bergmans  †

1995 - 1996

Sjaak Didden

1996 - 1997

Carola Bruurmijn

1997 - 1998

Mari Kraneveld

1998 - 1999

Anthony Bruurmijn

1999 - 2000

Kees Klijn

2000 - 2001

Lau Snels

2001 - 2002

Frans Moonen

2002 - 2003

Bas Bruurmijn

2003 - 2004

Wout van Zelst

2004 - 2005

Bep Moonen

2005 - 2006

Ed Boertje

2006 - 2007

Joop Kuijsten

2007 - 2008

Cor Pulles

2008 - 2009

Wietske Balkenende

2009 - 2010

Foort Cové 

2010 - 2011

Sjan Kraneveld

2011 - 2012

Paul Timmermans

2012 - 2013

Theo van Osch

2013 - 2014

Jan Bergmans

2014 - 2015

Sjaak Timmermans

2015 - 2016

Nicky Ligtvoet

2016 - 2017

Dick van der Schans

2017 - 2018

Alexander de Peffer

2018 - 2019 Pierre Schalken
2019 - 2020  ??
2020 - 2021 ??
2021 - 2022  Berry Bruurmijn
2022 - 2023  

 

 

 


Overzicht van de resultaten van R.W.B. 1 door de jaren heen met ook vermeld de trainers en voorzitters voor zover bekent.

 

Seizoen Trainer R.W.B. 1 Voorzitter Klasse / Resultaat  
2022 / 2023 Dennis de Bruijn Bas Bruurmijn  
2021 / 2022 Interim Alfons van der Pluijm/ Berry Bruurmijn (rest seizoen) Bas Bruurmijn 3e klasse B / ?e plaats
  Larry van Ommen en assistent Fachry Tuasamu (t/m 5 apr 2022)    
2020 / 2021 Larry van Ommen en assistent Fachry Tuasamu Bas Bruurmijn 3e klasse B                                                   Compeitie niet uitgespeeld (2e plaats)
2019 / 2020 Larry van Ommen en assistent Fachry Tuasamu Bas Bruurmijn 4e klasse C / Periodekampioen                    Compeitie niet uitgespeeld (1e plaats)
2018 / 2019 Ruud van den Heuvel Bas Bruurmijn 3e klasse B / 13e plaats                        Gedegradeerd na een beslising wedstijd tegen Den Dungen
2017 / 2018 (110) Ruud van den Heuvel Bas Bruurmijn 3e klasse B /   8e plaats
2016 / 2017 Tom Heijkoop en assistent Hoessein Sengan Bas Bruurmijn 3e klasse B / 10e plaats                                           via Nacompetitie ingebleven                                     1e plaats Waalwijk-Cup
2015 / 2016 Tom Heijkoop en assistent Hoessein Sengan Bas Bruurmijn 3e klasse B /   6e plaats
2014 / 2015 Tom Heijkoop en assistent Hoessein Sengan Bas Bruurmijn 4e Klasse D /  1e plaats                              KAMPIOEN
2013 / 2014 Tom Heijkoop en assistent Hoessein Sengan Bas Bruurmijn 3e klasse C /  14e plaats
      gedegradeerd
2012 / 2013 Tom Heijkoop en assistent Hoessein Sengan Bas Bruurmijn  4e Klasse D /   2e plaats / Periodekampioen
       + Promotie naar de 3e klasse
2011 / 2012 Interim Berry Bruurmijn/Gerben Kuijsten (rest seizoen) Bas Bruurmijn 4e Klasse E /    5e plaats / Periodekampioen
  Pierre van Berkel (t/m 15 mrt 2012)    
2010 / 2011 Pierre van Berkel Bas Bruurmijn 4e Klasse E /    6e plaats / Periodekampioen
2009 / 2010 Eugéne van der Heijden Bas Bruurmijn 4e Klasse D /  10e plaats
2008 / 2009 Eugéne van der Heijden Bas Bruurmijn 3e Klasse C /  12e plaats/ Gedegradeerd
      1e plaats W.W.Cup
2007 / 2008 (100) Patrick Berkelmans Bas Bruurmijn 3e Klasse C /   9e plaats
2006 / 2007 Patrick Berkelmans Bas Bruurmijn 3e Klasse C /   9e plaats
2005 / 2006  Patrick Berkelmans Bas Bruurmijn 4e Klasse F /  Kampioen
2004 / 2005 Jan Kroot Bas Bruurmijn 4e Klasse E /   3e plaats
2003 / 2004 Jan Kroot Bas Bruurmijn 3e Klasse B / 10e plaats / Gedegradeerd
2002 / 2003 Interim Patrick Berkelmans /Berry Bruurmijn (rest seizoen)       Peter Kelder 3e Klasse B /   9 e plaats / Beslissingswedstr.
  Bart Jansen (t/m dec 2002)    
2001 / 2002   Hans Richters Peter Kelder 3e Klasse B /   6e plaats
2000 / 2001  Roland Schuermans Peter Kelder 3e Klasse B /   3e plaats /  Periodekampioen
1999 / 2000 Roland Schuermans Lau Snels 4e Klasse D /  Kampioen
1998 / 1999 Ger Henskens Lau Snels 4e Klasse D /   6e plaats
1997 / 1998 (90) Ger Henskens Lau Snels 4e Klasse D / 12e plaats / Periodekampioen
1996 / 1997 Nico van den Brink Lau Snels 4e Klasse D /   3e plaats / Periodekampioen
1995 / 1996 Nico van den Brink Lau Snels 5e Klasse    /  Kampioen
1994 / 1995 Nico van den Brink Lau Snels 4e Klasse F / 12e plaats / Gedegradeerd
1993 / 1994 Huub Berbers Lau Snels 4e Klasse F /   5e plaats
1992 / 1993 Rini Tijs Lau Snels 4e Klasse F /   3e plaats / Periodekampioen
1991 / 1992 Rini Tijs Lau Snels 4e Klasse E /   6e plaats / Periodekampioen
1990 / 1991 John Smetsers Lau Snels 4e Klasse E /   6e plaats / Periodekampioen 
1989 / 1990 John Smetsers Lau Snels 3e Klasse C / 12e plaats/ Gedegradeerd
1988 / 1989 Ton van de Steen Lau Snels 3e klasse C /   2e plaats
1987 / 1988 (80) Ton van de Steen Lau Snels 3e klasse C /   8 plaats
1986 / 1987 Rinus Wouters Lau Snels 3e klasse C /   8e plaats
1985 / 1986 Rinus Wouters Lau Snels 3e klasse C /   4e plaats
1984 / 1985 Jos Broers Lau Snels 3e klasse C /   6e  plaats
1983 / 1984 Jos Broers Piet Avontuur 3e klasse C /   8e plaats
1982 / 1983 (75) Harry van de Heuvel Piet Avontuur 3e klasse C /   9e plaats
1981 / 1982 Harry van de Heuvel Piet Avontuur 3e klasse C /   2e plaats
1980 / 1981 Theo van de Bogaert Piet Avontuur  3e klasse C /   2e plaats
1979 / 1980 Theo van de Bogaert Piet Avontuur 3e klasse C /   3e plaats
1978 / 1979 Theo van de Bogaert Piet Avontuur 3e klasse C /   4e plaats
1977 / 1978 Theo van de Bogaert Willie v.d. Gouw 3e klasse C /   3e plaats
1976 / 1977 Theo van de Bogaert Mart Bruurmijn 3e klasse C /   7e plaats
1975 / 1976 Henk Quaatvliet Mart Bruurmijn 2e klasse B / 11e plaats/ Gedegradeerd
1974 / 1975 Henk Quaatvliet Mart Bruurmijn 2e klasse B /   3e plaats/ 1e plaats W.W.Cup
1973 / 1974 Henk Quaatvliet Mart Bruurmijn 2e klasse A /   8e plaats/ 1e plaats W.W.Cup
1972 / 1973 Henk Quaatvliet Mart Bruurmijn 2e klasse A /   5e plaats
1971 / 1972 Henk Quaatvliet Mart Bruurmijn 2e klasse A /   4e plaats
1970 / 1971 J.M. Nelissen Mart Bruurmijn 2e klasse B /   6e plaats
1969 / 1970 J.M. Nelissen Mart Bruurmijn 2e klasse    /   8e plaats
1968 / 1969 J.M. Nelissen Mart Bruurmijn 2e klasse    / 11e plaats
1967 / 1968 (60) J.M. Nelissen Mart Bruurmijn 2e klasse    / 10e plaats
1966 / 1967 Kaufman Wim Snels sr. 2e klasse   / 10e plaats
1965 / 1966 Kaufman Wim Snels sr. 2e klasse   / 10e plaats
1964 / 1965 Kaufman Wim Snels sr. 3e klasse   / Kampioen
1963 / 1964 Jan Matheijsen Wim Snels sr. 3e klasse   /   8 e plaats
1962 / 1963 Jan Matheijsen Wim Snels sr. 3e klasse   /   5 e plaats
1961 / 1962 Jan Matheijsen Wim Snels sr. 3e klasse   / Kampioen/ geen promotie
1960 / 1961 Jan Matheijsen Wim Snels sr. 3e klasse   /   8e plaats
1959 / 1960 Jan Matheijsen Wim Snels sr. 3e klasse   / Kampioen/ geen promotie
1958 / 1959 J. v.d. Donk Wim Snels sr. 3e klasse   /   6e plaats
1957 / 1958 (50) Tj Knier / J. v.d. Donk Wim Snels sr. 3e klasse   /   5e plaats
1956 / 1957 Tj. Knier Wim Snels sr. 3e klasse   / 10e plaats
1955 / 1956 Tj. Knier Wim Snels sr. 3e klasse   /   7e plaats
1954 / 1955 Tj Knier / C. Bertens Wim Snels sr. 3e klasse   /   9e plaats  
1953 / 1954 Tj. Knier Wim Snels sr. 3e klasse   / 10e plaats
1952 / 1953 Tj. Knier Wim Snels sr. 3e klasse / 5e plaats
1951 / 1952 Tj. Knier P.A. Möring 4e klasse   / Kampioen
1950 / 1951 Tj. Knier M. Sulsters 4e klasse / 6e plaats
1949 / 1950 ? J. van Osch 4e Klasse   / Kampioen/ geen promotie 
1948 / 1949 Hr. v.d. Welle Jac. Van Loon 4e Klasse / 2e plaats
1947 / 1948 (40) Hr. v.d. Welle Jac. van Loon 3e klasse   / 10 e plaats/ gedegradeerd
1946 / 1947 ? P.A. Möring  3e klasse / 9e plaats
1945 / 1946 ? P.A. Möring  3e klasse / 6e plaats
1944 / 1945 H. van Tilburg P.A. Möring Noodcompetitie / niet uitgespeeld
1943 / 1944 H. van Tilburg vacant 3e klasse / 3e plaats
1942 / 1943 ? P. Maijers 3e klasse / 4e plaats
1941 / 1942 ? Willie v.d. Gouw 3e klasse / 2e plaats
1940 / 1941 ? Willie v.d. Gouw 3e klasse / 3e plaats
1939 / 1940 ? Th. Adriaanse Noodcompetitie / Kampioen
1938 / 1939 ? L. v.d. Heijden 3e klasse / 4e plaats
1937 / 1938 ? P. van Tilborgh 3e klasse / 6e plaats
1936 / 1937 ? P. van Tilborgh 3e klasse / 3e plaats
1935 / 1936 C. Remmers A.H. Braspenning 3e klasse / 4e plaats
1934 / 1935 ? L. v.d. Heijden (wnd.vz.) 3e klasse / 2e plaats   
1933 / 1934 ? J.A. v. Lottum 3e klasse / 6e plaats
1932 / 1933 (25) ? Th.J. Nuijten 3e klasse / 5e plaats 
1931 / 1932 Th.J. Nuijten A. v. Oostrum 3e klasse / 9e plaats/ laatste
1930 / 1931 ? A. v. Oostrum /   6e plaats
1929 / 1930 ? A. v. Oostrum  /   5e plaats
1928 / 1929 ? A. v. Oostrum /   7e plaats
1927 / 1928 ? A. v. Oostrum /   7e plaats
1926 / 1927 ? A. v. Oostrum /   8e plaats
1925 / 1926 ? A. v. Oostrum /   7e plaats
1924 / 1925 ? A. v. Oostrum /   7e plaats
1923 / 1924 ? A. v. Oostrum  /   8e plaats
1922 / 1923 ? A. v. Oostrum /   8e plaats
1921 / 1922 ? A. v. Oostrum /   6e plaats
1920 / 1921 (12½) ? A. v. Oostrum 3e klasse NVB /   7 e plaats
1919 / 1920 ? A. v. Oostrum 1e klasse BVB /   6e plaats
1918 / 1919 ? A. v. Oostrum         
1917 / 1918 ?   1e klasse BVB /   3e plaats
1916 / 1917 ?    1e klasse BVB /   2e plaats
1915 / 1916 ?   Niet aan competitie deelgenomen
1914 / 1915 ?   Niet aan competitie deelgenomen
1913 / 1914 ?   1e klasse BVB /   3e plaats
1912 / 1913 ?   Competitie niet uitgespeeld
1911 / 1912      ?   1e klasse BVB /   3e plaats
1910 / 1911 ?   1e klasse BVB /   5e plaats/ laatste
1909 / 1910 ?    
1908 / 1909   ?    
  Opgericht: 2 februari 1908    

Hieronder een overzicht van alle Ereleden van R.W.B. en Leden van Verdienste.

 

 

Ere Galerij

 

Ereleden:

Marrien van Vugt

Erelid

?
     

Zilveren KNVB-speld

1957
     

Koninklijke onderscheiding

1968
     

Gouden KNVB-speld

1968
 

Wim Snels sr.

Erelid

1937
     

Koninklijke onderscheiding

1979
 

Mart Bruurmijn

Erelid

1988
     

Lid van verdienste

1978
     

Zilveren-KNVB-speld

1983
     

Koninklijke onderscheiding

1996
 

Dick van Baardwijk

† 

Erelid

1998
     

Lid van verdienste

1978
     

Zilveren KNVB-speld

1978
     

Ereteken gemeente Waalwijk

1999
 

Jac. Didden

 

Erelid

1998
     

Lid van verdienste

1983
     

Zilveren KNVB-speld

1988
     

Gouden KNVB-speld

1998
     

Koninklijke onderscheiding

2002
 

Lau Snels

 

Erelid

2004
     

Lid van Verdienste

1998
     

Ereteken Gemeente Waalwijk

2000
     

Zilveren KNVB-speld

2000
 

Kees Kuijsten

 

Erelid

2004
     

Lid van verdienste

1998
     

Gouden KNVB-speld

2008
 

Bas Bruurmijn

 

Erelid

2008
     

Lid van Verdienste

2002
     

Zilveren KNVB-speld

2008
     

Koninklijke onderscheiding

2015
     

Gouden KNVB-speld

2018
 

Pierre Schalken 

 

Erelid 

2013 
     

Lid van Verdienste

2008 
     

Zilveren KNVB-speld

2008 
     

Koninklijke onderscheiding  

2014

Leden van verdienste:

Huub Bruurmijn sr.

Lid van Verdienste

1968
     

Zilveren KNVB-speld

1983
 

Jaap Blom

Lid van Verdienste

1978
 

Willie Knippels

Lid van Verdienste

1988
 

Bertus Didden

Lid van Verdienste

1988
 

Tiny Bergmans

Lid van Verdienste

1988
     

Zilveren KNVB-speld

1988
 

Jan van Ark

Lid van Verdienste

1988
     

Zilveren KNVB-speld

1988
 

Wim Blom

Lid van Verdienste

1988
 

Peter Schalken

Lid van Verdienste

1994
     

Koninklijke onderscheiding

2012 
 

Bart Bergmans

Lid van Verdienste

1994
 

Wim Valk

Lid van Verdienste

1994
 

Ed Boertje

 

Lid van Verdienste

2008
     

Zilveren KNVB-speld

2008
 

Ad van den Houdt

 

Lid van Verdienste

2008
     

Koninklijke Onderscheiding

2008
     

Zilveren KNVB-speld

2008
 

Mari Kraneveld

 

Lid van Verdienste

2008
     

Zilveren KNVB-speld

2008
 

Johan Kuijsten

 

Lid van Verdienste

2008
     

Sportvrijwilliger Gemeente Waalwijk

1996
     

Zilveren KNVB-speld

2008
 

Arie Roomer

 

Lid van Verdienste

2008
     

Zilveren KNVB-speld

2008
         Koninklijke onderscheiding 2021
 

Heinz Boot

 

Lid van Verdienste

2008
 

Carola Bruurmijn

 

Lid van Verdienste

2008
     

Koninklijke Onderscheiding

2008
 

Foort Cové

 

Lid van Verdienste

2008
     

Zilveren KNVB-speld

2018
     

              Koninklijke onderscheiding

2018
 

Kees Klijn

 

Lid van Verdienste

2008
 

Frank Moonen

 

Lid van Verdienste

2008
 

Frans Moonen

 

Lid van Verdienste

2008
 

Tiny Pullens

 

Lid van Verdienste

2008
                    Koninklijke onderscheiding 2021
 

Sjaak Timmermans

 

Lid van Verdienste

2008
     

Zilveren KNVB-speld

2018
 

Wout van Zelst

 

Lid van Verdienste

2008
 

 Cor Pulles

 

Lid van Verdienste 

2011
     

Zilveren KNVB-speld

2018
 

Dick van der Schans

 

Koninklijke Onderscheiding

2003
     

Zilveren KNVB-speld

2018
     

                 Lid van Verdienste

2018

 

Jan Bergmans

 

Zilveren KNVB-speld

2018
     

                 Lid van Verdienste

2018
 

Berry Bruurmijn

 

Zilveren KNVB-speld

2018
     

                 Lid van Verdienste

2018
 

Marco van der Hammen

 

Zilveren KNVB-speld

2018
     

                 Lid van Verdienste

2018
 

Mart van Helvoirt

 

Zilveren KNVB-speld

2018
     

                 Lid van Verdienste

2018
 

         Antony Bruurnijn

                    Lid van Verdienste 2018
 

           Harrie Maas

                    Lid van Verdienste 2018
 

       Paul Timmermans

                    Lid van Verdienste 2018
            Marc Kuijsten                     Lid van verdienste 2018

RWB is een vereniging die is opgericht in 1908 om precies te zijn op 2 Februari van dat jaar. Dit betekent ondertussen dat de vereniging dus inmiddels 105 jaar oud is.

Oprichting

Oprichtings Foto.

Bij het 100 jarig bestaan van de vereniging is er een jubileumboek uitgegeven. Uit dit boek hebben wij de geschiedenis gehaald en dit in een pdf bestand verwerkt.

 

Klik Hier om het bestand met de geschiedenis van RWB te downloaden.

 

Ook een "Hall of Fame" mag natuurlijk niet ontbreken bij de geschiedenis van een vereniging. In de Hall of Fame staan de Ere leden van de vereniging vermeld alsmede de Leden van Verdienste.

 

Klik hier om de Hall of Fame te bekijken.

 

Ook de geschiedenins van het vlaggenschip van de vereniging RWB 1 mag natuurlijk niet ontbreken. In het overzicht de klasse waarin het team speelde en wie de voorzitter en trainer waren in dat seizoen.

 

Klik hier om de geschiedenis van RWB 1 te bekijken.

 

Sinds het Seizoen 1992 - 1993 wordt er een vrijwilliger van het jaar gekozen. Deze wordt ieder jaar op de vrijwilligers avond van de vereniging bekent gemaakt.

 

Klik hier om de vrijwillgers van het jaar te bekijken.